Agent / agentka wynajmu aut - pracownik obsługi klienta - Olsztyn, Polska - B8 Recruitment

    B8 Recruitment

    Dla jednego z naszych klientów - wypożyczalni aut, poszukujemy kandydatów do pracy przy obsłudze klienta - w zakresie wynajmu samochodów.

    Jeśli znasz język angielski lub niemiecki i masz prawo jazdy kat. b - koniecznie zgłoś się do nas

    Oferujemy

    • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
    • wynagrodzenie: podstawa 2 500 euro + premia za wyniki euro
    • możliwość rozwoju

    Zadania

    • kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów
    • transfer samochodów pomiędzy oddziałami
    • transport samochodów na myjnię oraz stację paliw
    • wydanie i odbiór samochodów
    • sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę
    • transport pojazdów do/z serwisów
    • bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów, przygotowywanie aut do wynajmu

    Oczekujemy

    • posiadania prawa jazdy kat. B
    • znajomości j. angielskiego lub niemieckiego (w zależności od lokalizacji)
    • doświadczenia w pracy z klientem

    Lokalizacje: Niemcy - oddziały lotniskowe: Norymberga, Kolonia, Frankfurt Hahn, Stuttgart, lub Memmingen.

    Jesteś zainteresowany/a - aplikuj poprzez formularz, lub skontaktuj się z nami: , - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915