Specjalista ds wdrożeń - Królowej Korony Polskiej , Szczecin, Polska - Asseco Data Systems

    Asseco Data Systems
    Asseco Data Systems Królowej Korony Polskiej , Szczecin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Pion Usług Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum (). Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów.

    Zadania:

    • wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, techniczne,
    • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,
    • dobra znajomość baz danych (min. Oracle, Postgres), technologii docker, SMPT, SSL, Kerberos, zagadnień sieciowych TCP/IP,
    • dobra znajomość technologii serwerowych np. load balacingu,
    • dobra znajomość języków skryptowych (bash, etc.),
    • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem środowisk serwerowych (np. fw, nat, routing, vpn),
    • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux np. RedHat,
    • praktyka w administracji Apache, PostgreSQL,
    • mile widziana znajomość usługi LDAP,
    • mile widziana znajomość zagadnień PKI,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
    • komunikatywność i umiejętność pracy z odpowiednikami po stronie klienta.

    Oferujemy:

    • boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • praca w największej spółce IT,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • dofinansowanie okularów,
    • drużyna Asseco Active Team,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport,
    • playroomy,
    • owocowe poniedziałki,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie wypoczynku,
    • spotkania integracyjne.

  • Asseco Data Systems

    Specjalista ds wdrożeń

    1 dzień temu

    Asseco Data Systems Królowej Korony Polskiej , Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Pion Usług Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum (). Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na świa ...