Warsaw

    Scrum Master z niemieckim - Warsaw, Polska - 1dea

    1dea
    1dea Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Dla jednego z kluczowych klientów poszukujemy osoby do roli:

    Scrum Master z niemieckim (SAFe / Nexus / LeSS)

    Warunki zaangażowania:
    Obszar: projekt dla niemieckiego klienta z branży healthcare
    Lokalizacja: 100% zdalnie
    Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
    Stawka (ustalana indywidualnie): PLN netto + VAT / hZaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

    Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

    • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
    • Weryfikacja techniczna z Klientem (~1 - 1,5 h)
    • (opcjonalnie) Rozmowa techniczno-projektowa z Klientem końcowym min)
    • Decyzja o podjęciu współpracy

    Zakres obowiązków

    • Postrzeganie całości i dbałość o szczegóły: Umiejętność widzenia całościowego obrazu sytuacji oraz skupiania się na szczegółach podczas realizacji zadań
    • Doskonała komunikacja: Zdolność do profesjonalnej komunikacji, w tym dotarcia do kadry kierowniczej za pomocą odpowiedniego poziomu szczegółowości, terminologii i dostosowanej do celu komunikacji
    • Praca w dynamicznym środowisku: Umiejętność współpracy w ciągle zmieniającym się otoczeniu, proaktywność, nastawienie na szukanie rozwiązań i możliwości
    • Metodyki Agile + Project Management: Głęboka znajomość metodyk Agile (wskazana także wiedza z obszaru zarządzania projektami IT)

    Wymagania

    • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera (z naciskiem na Scaled Agile np. w LeSS / Nexus czy SAFe)
    • Warunek konieczny: biegła znajomość języka niemieckiego (B1+) i angielskiego (B2+) - w mowie i piśmie
    • Znajomość metod Agile:
      • Praktyczna wiedza z zakresu technik stosowanych przez Scrum Mastera, Agile PM i Product Ownera
      • Głęboka znajomość metod i technik Agile (np. SCRUM na poziomie zespołu, SAFe na poziomie projektu)
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
    • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami w metodyce agile (np. JIRA, Confluence, Agile Manager, Azure DevOps).

    Mile widziane (plus):

    • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, analizie biznesowej i transformacjach procesów
    • Znajomość pakietu Microsoft Office, MS Project, MS SharePoint oraz innych narzędzi do zarządzania projektami
    • Certyfikaty (opcjonalne): posiadanie co najmniej jednego certyfikatu branżowego: CSM/PSM, SAFe Prince 2, PMP, Agile PM, PMI-ACP.

    Oferujemy

    • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
    • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
    • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
    • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
    • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100% lub hybrydowo z biura w Krakowie / Warszawie / Wrocławiu / Gdańsku
    • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
    • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
    • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę