IT Business Analyst/Architect - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Zakres obowiązków:

  • Wsparcie technologiczne projektów prowadzonych w obszarze back office Centrum Serwisowego Analiza bieżących rozwiązań informatycznych działających na potrzeby back office pod kątem optymalizacji ich działania Proponowanie, tworzenie i wdrażanie narzędzi usprawniających pracę we wszystkich obszarach back office Weryfikacja i analiza wykonalności nowych inicjatywy w obszarze back office (wniosków o zmianę) Analiza danych i systemów celem wypracowania optymalnej architektury systemów back office, wraz z efektywnym zarządzaniem danymi Rekomendowanie sposobu realizacji zmiany technologicznej w rozwiązaniach Centrum Serwisowego
  • Współpraca z innymi zespołami GT (Global Technology) i wsparcie techniczne dla rozwiązań back office, Problem Solving Analiza zgłoszonych problemów i aktywna współpraca z innymi zespołami GT oraz partnerami zewnętrznymi w celu ich rozwiązania Eliminowanie źródeł awarii i wszelkich zagrożeń w funkcjonowaniu aplikacji Aktywne analizy występujących problemów w pracy rozwiązań back office, ustalanie root causes w obszarze technologii i ich aktywne usuwanie we współpracy z zespołami GT oraz dostawcami rozwiązań
  • Uwzględnianie we wszelkich pracach i zadaniach zapewnienia ciągłości sprzedaży w restauracjach
  • Aktywne wsparcie podczas analiz, usuwania problemów, testów, instalacji pilotażowych i wdrożeń nowych rozwiązań w pozostałych obszarach w strukturze IT
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach związanych z podniesieniem jakości i poziomu usług IT
  • Wsparcie dla audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji pozwalających na swobodną realizację obowiązków
  • Zbieranie i przedstawianie danych na potrzeby wsparcia kadry zarządzającej w procesie analizy i zarządzania ryzykiem
  • Realizowanie innych zadań wskazanych przez przełożonego w ramach obszaru odpowiedzialności
  • Oczekiwania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze analiz w obszarze technologii
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność oraz samodzielność w działaniu
  • Znajomość Enterprise Architect
  • Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilna praca w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w ambitnym zespole, wspierającym kreatywność i rozwój
  • Praca z nowymi technologiami i szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
  • Bogaty pakiet benefitów ( opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków, karta lunchowa, spotkania integracyjne)
  • Mozliwosć pracy w trybie 3 dni w biurze/ 2 dni z domu