Strzelce Opolskie

    Elektryk BrygadzistaElectrician - Strzelce Opolskie, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Strzelce Opolskie, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Elektryk - Brygadzista/Electrician

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

    Twój zakres obowiązków:

    •Obsługa GSZ 110/6 kV i sieci energetycznej Zakładu.

    •Eksploatacja i obsługa Stacji transformatorowych i rozdzielczych WN, SN i nn.

    •Eksploatacja i obsługa sieci przesyłowych, instalacji i urządzeń energetycznych i elektrycznych.

    •Utrzymywanie w sprawności technicznej, realizacja napraw i kontrola pracy
    urządzeń i instalacji elektrycznych.

    •Przestrzegania zasad BHP i przy wykonywaniu prac przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych.

    •Kontrola nad uniemożliwieniem dostępu do urządzeń elektrycznych osobom obcym.

    •Uczestniczenie w przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych oraz kontrola ich realizacji.

    •Pomiary termowizyjne i elektryczne rozdzielni, instalacji i odbiorników energii.

    •Zabezpieczanie dokumentacji technicznej sieci i urządzeń elektrycznych.

    •Przeglądy instalacji cieplnych, gazowych i wodnych.

    Nasze wymagania:

    •Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    •Wykształcenie min. zawodowe, zgodne z profilem stanowiska.

    •Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

    •Uprawnienia energetyczne gr. 1 E+D bez ograniczeń.

    •Uprawnienia energetyczne gr. 2E i 3E.

    Co oferujemy

    Adres do bezpośredniego pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
    - ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
    - stabilne warunki zatrudnienia
    - praca jednozmianowa