Ruskołęka Folwark

    Pracownik obsługi łamiarni - Folwark, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Heidelberg Materials Folwark, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Pracownik obsługi łamiarni

    miejsce pracy: Kopalnia Folwark, 46-060

    Główne zadania:

  • Utrzymanie porządku na stacjach przesypowych,
  • Obsługa urządzeń ciągu transportowego
  • Prowadzenie kontroli stanu technicznego, przestrzeganie terminów przeglądów serwisowych
  • Ciągła ocena stanu bezpieczeństwa własnego i współpracowników w czasie pracy
  • Przygotowywanie sprzętu do przeglądów i napraw, dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu
  • Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Elastyczność, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Mile widziane uprawnienia na koparki, ładowarki, spycharki oraz prawo jazdy kat. C
  • Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. dofinansowanie wczasów turystycznych, opieka medyczna, karta MultiSport, karty obiadowe i wiele innych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższy formularz.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.