Pracownik magazynu

    Pracownik Magazynu - Łańcut, Polska - G8 S.A.

    G8 S.A.
    G8 S.A. Łańcut, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Zakres obowiązków:

    przyjmowanie dostaw towaru oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym,

    rozmieszczanie towarów w magazynie,

    przygotowywanie opakowań do wysyłki towaru,

    kompletowanie oraz wydanie towarów,

    przygotowywanie wysyłek,

    obsługa przesyłek kurierskich przychodzących i wychodzących.

    Wymagania:

    doświadczenie w pracach magazynowych oraz w kompletowaniu zamówień,

    wykształcenie minimum średnie,

    sumienność i dobra organizacja pracy,

    dokładność, pracowitość,

    umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    ciekawą pracę w środowisku mody,

    pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

    dofinansowanie do posiłków w formie karty Lunchpass,

    wynagrodzenie w wysokości 4242,00 zł brutto.

  • G8 S.A.

    Pracownik Magazynu

    G8 S.A. Łańcut, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:doświadczenie w pracach magazynowych oraz w kompletowaniu zamówień, · wykształcenie minimum średnie, · sumienność i dobra organizacja pracy, · dokładność, pracowitość, · umiejętność pracy w zespole. · Zakres obowiązków:przyjmowanie dostaw towaru oraz ich weryfikacja pod ...

  • InterKadra Sp. z o.o. Łańcut, Polska

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. · Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Dla naszego Klienta prowadzimy ...