Siedlce

    Zastępca Dyrektora Produkcji - Siedlce, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    W związku z realizacją projektu dla naszego klienta – międzynarodowego klienta z branży pojazdów szynowych, poszukujemy kandydata na stanowisko: Zastępca Dyrektora Produkcji.

    Zadania:

    • Udział w tworzeniu strategii w zakresie produkcji we współpracy z Zarządem
    • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w firmie
    • Inicjowanie działań rozwojowych i implementacja narzędzi optymalizujących
    • Zarządzanie ponad 200-osobowym zespołem, w tym dbałość o organizację stanowisk pracy, planowanie i nadzorowanie ścieżki rozwoju kompetencji oraz udział w rekrutacji pracowników wyższego szczebla
    • Utrzymanie i rozwój systemów zarządzania zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
    • Odpowiedzialność za infrastrukturę oraz budżet (operacyjny i inwestycyjny)
    • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji w organizacji
    • Monitorowanie wyników w obszarze produkcji
    • Uczestnictwo w audytach i kontrolach instytucji zewnętrznych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze zarządzania
    • 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
    • Doświadczenie w zarządzaniu dużym ponad 100 -osobowym zespołem w międzynarodowej organizacji
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość narzędzi do optymalizacji procesów (Lean Management) oraz do standaryzacji procesów
    • Doświadczenie w pracy z normami dotyczącymi BHP, Ochrony środowiska oraz jakości
    • Silne umiejętności przywódcze, komunikacyjne, coachingowe
    • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na osiągnięcie celów
    • Wysoka kultura osobista

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z systemem premiowym
    • Pakiet benefitów: ZFŚS, dofinansowanie urlopu, karta kafeterii, ubezpieczenie na życie, aplikacja do nauki języków
    • Auto służbowe lub finansowanie mieszkania w Siedlcach
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Wpływ na inicjowanie i wdrażanie zmian w zakresie dedykowanego obszaru
    • Elastyczne godziny pracy

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.