Tester Automatyzujący - -, Legionowo, Polska - TeamQuest

    TeamQuest
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Naszym klientem jest software house z 12-letnim doświadczeniem i zespołem liczącym już ponad 100 osób. Specjalizuje się w transformacji cyfrowej aplikacji biznesowych i aktualnie realizuje projekty dla wiodących firm z branży telekomunikacyjnej, mediowej oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego., Pracują z nim ludzie, których łączy pasja do świata IT i wierzy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem. Kieruje się współpracą opartą na zaufaniu, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji., Docenia wiedzę i doświadczenie, bardzo ważne są dla niej także talenty, którym pozwala rozkwitać. Zatrudniają zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Pracując z naszym klientem możesz liczyć na stabilność zatrudnienia, ciekawe projekty, najnowsze technologie, płaską strukturę i krótką ścieżkę decyzyjną. Wiele osób pracuje z klientem od początku istnienia firmy.

    Warszawa

    Realizowane zadania:

    • Współtworzenie zespołu rozwojowo-utrzymaniowego produktu i wsparcie w zakresie zapewniania jakości procesu wytwórczego w zwinnym podejściu opartym o pipeline CI/CD
    • Projektowanie, planowanie, wdrażanie i utrzymywanie struktur/testów z wykorzystaniem BDD
    • Tworzenie i aktualizacji automatycznych testów regresyjnych dla oprogramowania dostarczanego w ramach krótkich cykli wytwórczych (1-2 tygodniowe Sprint)
    • Weryfikacja automatyczna i manualna funkcjonalności wytwarzanych w ramach cyklu wytwórczego zespołu
    • Identyfikacja i uzupełnianie obszarów funkcjonalnych niepokrytych testami automatycznymi oraz luk w procesie zapewnienia jakości produktu
    • Proaktywne badanie i debugowanie defektów aplikacji
    • Współodpowiedzialność za produkt

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia automatyzacji testów
    • Dobrej znajomości JavaScript
    • Doświadczenia w przynajmniej w jednym z faremork'ów: selenium, appium, gherkin, cucumber, webdriverio, testng.
    • Znajomości narzędzi do zarządzania testami preferowane: JIRA, GitLab, Xray
    • Dobrych umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów związanych z analizą błędów testów automatycznych
    • Znajomość systemu kontroli wersji Git
    • Doświadczenia w planowaniu i wykonywaniu testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
    • Samoorganizacji
    • Silnego poczucia odpowiedzialności za jakość
    • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
    • Znajomości języka angielskiego w zakresie czytania i pisania dokumentacji
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Chęci dzielenia się wiedzą

    Proponujemy:

    • Budżet rozwojowy,
    • czas na rozwój Twoich pomysłów,
    • konferencje w Polsce,
    • mentoring,
    • przestrzeń do eksperymentowania,
    • szkolenia wewnątrzfirmowe,
    • szkolenia zewnętrzne,
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • ubezpieczenie na życie,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • elastyczny czas pracy,
    • spotkania integracyjne,
    • firmowa drużyna sportowa,
    • strefa relaksu,
    • program rekomendacji pracowników,
    • lekcje z native speakerem,
    • zajęcia z fizjoterapeutą

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w zespołach rozwojowo-utrzymaniowych pracujących w oparciu o pipeline CI/CD
    • Doświadczenie w serwisach internetowych o dużym ruchu jak serwisy informacyjne (Onet, WP, Interia, ect ), serwisy eCommerce (Allego, OLX, Zalando, etc ), itp
    • Doświadczenie w pracy rozwiązaniami Frontend budowanym z komponentów Design System
    • Znajomość języków i framwork'ów: TypeScript, ReactJS, NodeJS, Golang
    • Praca z narzędziami bądź znajomość narzędzi z Sauce Labs, Lambda Test bądź innego rozwiązania chmurowego
    • Doświadczenie w testowaniu API za pomocą Postmana
    • Znajomość SQL, Rest, Web API, XML, JSON, HTML
    • Znajomość automatyzacji backendu
    • Znajomość narzędzi do badania performance czy wydajności (np. JMeter)
    • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (np. Docker)
    • Certyfikat ISTQB