Jankowice Rybnickie

    Ekspert ds. Rozwoju Narzędzi Controllingowych - Jankowice Rybnickie, Polska - Lidl PL

    Lidl PL
    Lidl PL Jankowice Rybnickie, Polska

    5 dni temu

    Lidl PL background
    Pełny etat
    Opis

    Podsumowanie

    W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych. Dbamy o rozwój pracowników oraz zapewniamy możliwości awansu. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Ekspert ds. Rozwoju Narzędzi Controllingowych

    Twoje zadania

  • Tworzenie/rozwijanie/optymalizowanie narzędzi służących zwiększeniu efektywności sporządzania cyklicznych raportów i prezentacji
  • Konsultowanie, rejestrowanie i opracowywanie koncepcji dot. tworzonych narzędzi
  • Właściwe dokumentowanie narzędzi (np. instrukcje, dokumentacja powykonawcza, komentarze w kodzie źródłowym)
  • Testowanie i odbiór testów stworzonych narzędzi
  • Tworzenie zapytań SQL celem uzyskania danych potrzebnych do przygotowania analiz biznesowych/ raportów ad hoc
  • Rejestrowanie i usuwanie błędów operacyjnych w ramach stworzonych narzędzi
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników poszczególnych narzędzi
  • Twoje kompetencje

  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi controllingowych/analitycznych
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Średniozaawansowana znajomość Power BI lub innych narzędzi o charakterze BI
  • Zaawansowana znajomość Power Query / Power Pivot
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie raportowania i pracy w dziale Controllingu / Analiz
  • Średniozaawansowana znajomość VBA
  • Oferujemy

    Oferujemy

    • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

    • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

    o prywatna opieka medyczna (w 3 wariantach) i ubezpieczenie na życie

    o bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

    o karta MultiSport i/lub Medicover Sport

    o bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

    o Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

    • Możliwość dofinansowania kursów językowych

    • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Lidl in Deutschland Jankowice, Polska Pełny etat

    Podsumowanie · W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To ...

  • ManpowerGroup Katowice, Polska

    Zakres obowiązków:Przygotowywanie analiz, prognoz, planów, strategii, a także budżetów · Kontrola realizacji powyższych oraz analiza odchyleń · Monitorowanie wpływu decyzji biznesowych na wyniki finansowe organizacji · Dostarczanie wyjaśnień do miesięcznych wyników, analiza trend ...