Specjalista ds. Turystyki językowej - Warszawa, Polska - ATJ Lingwista

    ATJ Lingwista
    ATJ Lingwista Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Oczekujemy:

    wykształcenia wyższego

    umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie

    znajomości języka polskiego C2

    znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

    znajomości pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

    mile widziane znajomość i doświadczenie w turystyce

    mile widziane prawo jazdy

    dyspozycyjności

    pozytywnego nastawienia, motywacji

    komunikatywności, dobrego kontaktu z ludźmi

    dobrej samoorganizacji, sumienności

    Zakres obowiązków:

    obsługa Klienta i biur agencyjnych

    czynna promocja produktów turystycznych i edukacyjnych

    aktywna sprzedaż

    przygotowanie ofert do katalogu i wg. bieżących zapytań

    aktualizacja na stronie www

    modelowanie ofert w programie rezerwacyjnym

    Oferujemy:

    umowę o pracę

    pracę w miłym zespole

    wartościowy niszowy produkt, który wspiera nawiązywanie i pogłębianie kontaktów międzynarodowych

    system prowizyjny

    dofinansowanie do pakietu medycznego