Staż w Dziale Badań i Rozwoju - Strykow, Polska - Corning

    Corning
    Corning Strykow, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Staż w Dziale Badań i Rozwoju

    Hiring Manager: Przemysław Kukian

    Rekruter: Urszula Garczyńska

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

    • Projektowanie elementów zewnętrznych sieci telekomunikacyjnej
    • Prowadzenie testów i badań
    • Przygotowanie dokumentacji i raportów z przeprowadzonych badań i testów
    • Praca w multidyscyplinarnych grupach inżynierskich oraz współpraca z naukowcami i ekspertami z różnych dziedzin

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub absolwent studiów technicznych. Preferowane: Wydział Mechaniczny, Wydział Fizyki
    • Dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Kreatywność w szukaniu informacji i wyciąganiu wniosków
    • Zdolności manulane
    • Znajomość programów MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Gotowość do pracy w pełnym etacie przez okres 12 miesięcy

    MILE WIDZINE:

    • Wiedza na temat materiałów polimerowych w szczególności elastomerów
    • Znajomość programu CAD

    ZAPEWNIAMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków