Kraków

    Specjalista / Specjalistka ds. Komunikacji - Kraków, Polska - ZIKO Apteka Sp. z o.o.

    ZIKO Apteka Sp. z o.o.
    ZIKO Apteka Sp. z o.o. Kraków, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Nasze oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne, dziennikarstwo, zarządzanie, marketing, media społecznościowe
    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym, samodzielnym stanowisku w dziale PR, content marketingu lub agencji reklamowej działającej w obszarze PR, content marketingu, social mediów
    • Bardzo dobra umiejętność prowadzenia profili w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, YouTube, Linked In
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office – Word, Excel, Power Point
    • Mile widziana znajomość środowiska Office 365
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Komunikatywność i elastyczność
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne
    • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Kreatywność i twórcze myślenie
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
    Zakres obowiązków:
    • Współtworzenie strategii aktywności PR oraz pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych
    • Inicjowanie i prowadzenie współpracy partnerskich
    • Przygotowywanie strategii i harmonogramu komunikacji we wszystkich kanałach społecznościowych oraz na firmowych stronach internetowych
    • Tworzenie i redagowanie tekstów m.in. informacji prasowych, artykułów, aktualności, materiałów poradnikowych itp.
    • Koordynacja tworzenia kreacji i copywritingu na potrzeby działań PR, firmowych stron internetowych, kampanii marketingowych, a także mediów społecznościowych
    • Aktywne prowadzenie profili społecznościowych firmowych brandów (Facebook, Instagram, YouTube, Linked In)
    • Współtworzenie strategii content marketingu dla poszczególnych marek firmowych
    • Zaangażowanie w bieżące projekty content marketingowe, m.in. współpraca przy tworzeniu scenariuszy i produkcji materiałów video, animacji i zdjęć
    • Śledzenie trendów i innowacji w zakresie komunikacji internetowej i promocyjnej
    • Poszukiwanie nowych kanałów komunikacyjnych i wdrażanie najnowszych trendów do działań SM i komunikacji e-commerce
    • Badanie skuteczności prowadzonych działań w obszarze komunikacji oraz ich optymalizacja i cykliczne raportowanie wyników podejmowanych działań

  • Scanmed Group Kraków, Polska

    Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac · Miejsce pracy Kraków Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę Region Kraków (małopolskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. J ...

  • SAROTA PR

    PR Specialist

    1 tydzień temu

    SAROTA PR Wieliczka, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Poszukiwany Specjalista/Specjalistka PR z pasją · Poszukujemy Specjalisty PR do naszego zespołu PR-u produktowego w SAROTA PR · Jesteś pełnym ambicji, kreatywnym i efektywnym specjalistą, z prawdziwą pasją do PR? · Dobrze czujesz się w dynamicznym i szybkim środowisku? · Lubisz ...