Project Management Specialist - Jawor, Polska - Mercedes-Benz

    Mercedes-Benz
    Mercedes-Benz Jawor, Polska

    1 tydzień temu

    Tätigkeitsbereich:SonstigesGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:sofortVeröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERT4Arbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben
  • Przygotowywanie i śledzenie harmonogramów oraz zarzadzanie zasobami projektów,
  • Koordynacja projektów,
  • Koordynacja prac budowlanych oraz inspektorow MBMPL w projektach MBMPL,
  • Organizacja komunikacji I przepływu infromacji między planerami, kierownictwem i wsparciem projektu,
  • Koordynacja realizacji nowych inwestycji w MBMPL,
  • Szacowanie budzetu projektu i zbieranie ofert,
  • Tworzenie i przedstawianie raportu z postepów w projektach,
  • Współtworzenie i uczestnictwo w procesie odbiorowym inwestycji.
  • Qualifikationen
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Wiedza dot. instalacji mechaniczno-elektrycznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2 - w mowie),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów rozbiórki instalacji w obiektach przemysłowych.
  • BenefitsHybrides Arbeiten möglichMit­arbeiter EventsGesund­heits­maß­nahmenMit­arbeiter­rabatte möglichFlexible Arbeits­zeit möglichMobilitäts­angeboteKantine, CaféGute An­bindungPark­platz

  • Mercedes-Benz Jawor, Polska

    Tätigkeitsbereich:SonstigesGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:sofortVeröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERT4Arbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben Przygotowywanie i śledzenie harmon ...