Sędziszów Małopolski

    Lider zespołu FEA/CFD - Sędziszów Małopolski, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sędziszów Małopolski, Polska

    1 tydzień temu

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy osoby dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży lotniczej.

    Zadania:

    • Zarządzanie 5-osobowym zespołem prowadzącym analizy wytrzymałościowe, strukturalne oraz CFD dla komponentów oraz zespołów przekładni lotniczych
    • Aktywny udział w realizowanych zadaniach technicznych
    • Analiza wymagań dla komponentów, zespołów silnika
    • Rozwój oraz walidacja modeli strukturalnych i funkcjonalnych
    • Przeprowadzanie kompleksowych symulacji systemów przekładni
    • Dobór narzędzi oraz metod symulacyjnych dla wybranych problemów
    • Ewaluacja oraz interpretacja wyników analiz
    • Zatwierdzanie prac związanych z oceną niezgodności elementów i definiowanie rozwiązań mających je wyeliminować
    • Współpraca interdyscyplinarna w ramach prowadzonych projektów rozwojowych

    Oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn, silniki lotnicze lub podobne)
    • Wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu analiz mechanicznych lub przepływowych
    • Doświadczenie w koordynacji zespołu / zespołów projektowych (zdobyte również w formie nieformalnej/zastępstwa)
    • Znajomość oprogramowania CAE i CAD (np. Ansys, Catia, NX, inne)
    • Solidna wiedza z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, GD&T oraz procesu projektowania
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność podejmowania decyzji oraz organizacji pracy swojej i zespołu

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące system premiowy
    • Szeroki pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dodatki świąteczne, programy emerytalne, nagrody jubileuszowe
    • Dofinansowanie szkoleń branżowych i kursów językowych
    • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 07:00 a 9:00)
    • Możliwość pracy 100% zdalnej po kilkumiesięcznym wdrożeniu w trybie 2 dni biuro/3 dni home office

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji".

  • Carrier Ropczyce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Country: · PolandLocation: · Kolejowa 24, Ropczyce 39-100, PolandВ рамах допомоги українським громадянам, які покинули свою країну в наслідок воєнних дій, компанія Carrier Manufacturing Poland з Ropczyce (південно-східна Польща), допоможе з процедурою працевлаштування іноземця ...