Specjalista / Specjalistka ds. finansowych - Warsaw, Polska - ID Energy Group, S.A.

    ID Energy Group, S.A.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    What functions will you perform?

    Twój zakres obowiązków

    • Współpraca z instytucjami rynku kapitałowego w szczególności potencjalnie zapewniającymi finansowanie
    • Przygotowywanie dokumentów dla skutecznego pozyskiwania ofert
    • Wnioskowanie o produkty finansowe
    • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia produktów finansowych i rozliczanie projektów
    • Zarządzanie relacjami z instytucjami finansowymi
    • Modelowanie finansowe
    • Obsługa gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych

    Your profile

    Nasze wymagania

    • Zainteresowanie i rozumienie działania rynków finansowych
    • Znajomość produktów finansowych np. leasingi, kredyty
    • Dobra znajomość Excel
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata – może być to doświadczenie zdobyte w banku w pionie obsługi przedsiębiorstw i bezpośrednia praca z klientem w obszarze kredytowania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Doświadczenie w przygotowaniu modeli finansowych
    • Dodatkowych atutem będzie doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania w formie dotacji z funduszy krajowych, unijnych itp.

    Why us?

    To oferujemy

    • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
    • Kartę Multisport
    • Siłownię dostępną na terenie biurowca
    • Cykliczne eventy firmowe
    • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

    About us

    ID Energy Group jest firmą o międzynarodowym charakterze z siedzibą w Hiszpanii. Głównymi obszarami działalności Spółki jest projektowanie, budowanie, uruchamianie instalacji fotowoltaicznych i biogazowych wraz z kompleksową ich obsługą i utrzymaniem.

    ID Energy Group jest Generalnym Wykonawcą oraz Inwestorem, który od 2018 roku wybudował na terenie Polski +200 MWp elektrowni PV. W roku 2024 zrealizowane zostaną kolejne inwestycje fotowoltaiczne i biogazowe.

    Poza wyspecjalizowaną kadrą zarządzającą i techniczną, Spółka posiada własny dział projektowy, samodzielnie wykonuje pomiary i uruchomienia, oraz oferuje usługi utrzymania ruchu zarówno dla własnych inwestycji jak i dla podmiotów trzecich.

    ID Energy Group posiada oddziały na terenie Hiszpanii, Węgier, Włoch, Serbii, Rumunii oraz Chorwacji.

    Zapraszamy do kontaktu,