Lublin

    Pracownik produkcji Lubella - Lublin, Polska - Maspex

    Maspex

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
    • przygotowywanie partii surowców oraz opakowań do procesu produkcyjnego,
    • prace porządkowe związane z przygotowanie linii technologicznych do produkcji,
    • prace pomocnicze przy przezbrajaniu linii,
    • kontrola jakości.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4-brygadowym,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • chęć do pracy i zaangażowanie,
    • mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn/pracownik produkcji.

    To oferujemy

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
    • pracę w zespole osób dla których ważne jest współdziałanie,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków, wyprawki dla pierwszoklasistów oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.