Warsaw

    Administrator Magazynku Operacyjnego i Punktu Odzieży - Warsaw, Polska - personnelservicepolskaspzoo

    Opis

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159

    Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

    Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Administrator Magazynku Operacyjnego i Punktu Odzieży

    Miejsce pracy: Praga Południe / Warszawa

    Zapraszamy do aplikowania

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Premie kwartalne oraz bony na święta
    • Podwyżkę po przepracowaniu 6 miesięcy

    Oferujemy

    • Umowa zlecenie 168 h - wynagrodzenie 5000 brutto
    • Prace na 1 zmianę
    • Opcje wykonania kursu UDT z pomocą pracodawcy
    • Możliwość szkoleń i rozwoju

    Zadania

    • MAGAZYNEK OPERACYJNY:
      • Zapewnienie prawidłowego serwisu dla obszarów produkcyjnych poprzez przygotowanie i kompletowanie towarów okołoprodukcyjnych,
      • Nadzorowanie poziomu zapasów magazynowych.
      • Tworzenie zamówień na towary okołoprodukcyjne, przyjmowanie ich na stan.
      • Przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji magazynku operacyjnego wraz z kontrolą przydatności składowanych środków chemicznych.
      • Nadzorowanie warunków panujących w strefie składowania towarów.
    • PUNKT ODZIEŻY:
      • Zapewnienie pracownikom niezbędnej do świadczenia pracy odzieży ochronnej.
      • Obsługa automatu do wydawania odzieży – uzupełnianie, obsługa raportów.
      • Przyjmowanie dostaw odzieży roboczej z pralni i rozkładanie jej do szaf rentalowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
      • Weryfikacja skuteczności prania w trakcie przyjmowania odzieży – zgłaszanie uwag do dostawcy usługi.
      • Kontrola zgodności ilościowej pranej odzieży.
      • Prowadzenie ewidencji obrotu odzieżą roboczą oraz obuwiem.
      • Przeprowadzanie inwentaryzacji odzieży.
      • Przydzielanie pracownikom szafek rentalowych oraz BHP, kart dostępu.
      • Administrowanie ilości przydzielonej pracownikom odzieży

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP:

    Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

    Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

    Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

    Wymagania

    Szukamy zmotywowanej osoby z pozytywnym usposobieniem, która chce się rozwijać w obszarze Serwisów Wewnętrznych.

    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy o charakterze administratora magazynu
    • Wiedzę z zakresu procedur magazynowo – rozliczeniowych
    • Znajomość systemu SAP
    • Znajomość programów pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel i MS Power Point)
    • Umiejętność pracy w zespole, asertywność, rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy, motywacja i rozwijania innych.

    Administrator Danych

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest UKRAINIAN SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w: Kętrzyn Bolesława Chrobrego 5, NIP:

    O Nas

  • personnelservicepolskaspzoo Warsaw, Polska

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159 · Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. · Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszuku ...

  • GLOBAL PARKS POLAND SP. Z O.O. Wręcza, Polska

    Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Zlokalizowany jest w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, 40 minut od Warszawy - pomiędzy autostradą A2 i droga ekspresową S8. Suntago Wodny Świat oraz osiedle domów modułowych Suntago Village to pierwszy etap ...

  • GLOBAL PARKS POLAND SP. Z O.O.

    Starszy Kucharz Zmianowy

    1 tydzień temu

    GLOBAL PARKS POLAND SP. Z O.O. Wręcza, Polska