Kierownik Robót ds. instalacji sanitarnych - Tricity, Polska - Pekabex Pref S.A.

    Pekabex Pref S.A.
    Pekabex Pref S.A. Tricity, Polska

    1 dzień temu

    Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

    Obecnie do naszego zespołu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Twój zakres obowiązków:

    • analiza dokumentacji technicznej,
    • organizowanie przebiegu prac na budowie w zakresie instalacji sanitarnych,
    • kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót sanitarnych,
    • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
    • organizowanie pracy podwykonawców IS na budowie,
    • wspieranie Kierownika Budowy w procesie realizacji budowy,
    • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń,
    • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
    • gotowość do pracy w delegacji,
    • skuteczność w realizacji celów, terminowość.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • kartę Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie nauki,
    • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
    • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
    • świeże owoce,
    • wsparcie z ZFŚS,
    • naukę języków obcych,
    • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
    • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy),
    • szkolenia,
    • udział w targach i konferencjach branżowych,
    • konkursy dla pracowników,
    • wsparcie dla cudzoziemców,

  • Praca Sp. z o.o. Trójmiasto, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Wyższe wykształcenie w zakresie budownictwa. · Doświadczenie na podobnym stanowisku. · Uprawnienia do kierowania robotami sanitarnymi. · Samodzielność i odpowiedzialność. · Umiejętność organizacji pracy. · Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania. · Celność i punktu ...

  • PEKABEX Trójmiasto, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe, · doświadczenie na podobnym stanowisku, · uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, · samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, · doskonała umiejętność organizacji pracy własnej ...