Busko-Zdrój

    Sprzedawca stacji paliw BP BUSKO ZDRÓJ II - Busko-Zdrój, Polska - MAGTRANS

    MAGTRANS
    MAGTRANS Busko-Zdrój, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

    Obowiązki:

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi naszych Klientów,
  • promowanie produktów,
  • dbałość o estetykę i porządek na stacji,
  • przyjmowanie dostaw. Wymagania:
  • uczciwość i odpowiedzialność,
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie w swoja pracę. Oferujemy:
  • praca w systemie zmianowym 12h( dzień/noc),
  • szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę, umowa zlecenie
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dodatkowo płatne święta,
  • profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia m.in. e-learningowe),
  • dodatkowe benefity dla pracowników: m.in. karta sportowa. Wszystkim Kandydatom uczestniczącym w procesach rekrutacyjnych gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i bezpieczeństwo danych. Prosimy o aplikację poprzez portal OLX.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Busku-Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja(mał lub telefonicznie

  • MAGTRANS Busko-Zdrój, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zadania na stanowisku: kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych · dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych · rozliczanie kosztów związanych z podróżami służbowymi · uzgadnianie sald księgi głównej · bieżąca kontrola i rozliczanie kontrahentów, · rozliczanie ...

  • POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Busko-Zdrój, Polska

    Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony? · Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem? · Chcesz podjąć nowe wyzwania? · Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz? · Dołącz do PZU - rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanie · Z ...

  • POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Kielce, Polska