Szczecin

    pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych - West Pomeranian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska West Pomeranian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Pyrzyce, ul. Ks Bogusława X 15

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 0,5 etatu, praca zmianowa od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

  • przyjmowanie i dzielenie listów i paczek,
  • wydawanie listów i paczek listonoszom i ich rozliczanie,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,​
  • rejestracja operacji w systemach informatycznych.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą sumienna i odpowiedzialną,
  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym,​
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z doraźnym dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),​
  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office - poziom podstawowy).​
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna

    pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Poczta Polska Spółka Akcyjna Szczecin, Polska

    Miejsce pracy: Szczecin, ul. Milczańska 51a · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas zastępstwa, 0,875 etatu, praca zmianowa · Twoje zadania: · przyjmowanie i dzielenie listów i paczek, · wydawanie listów i paczek listonoszom i ich rozliczanie, · sporządzanie/prowadzenie doku ...