Junior Back Office Specialist - al. Listopada , Kraków, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska al. Listopada , Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Czy czujesz się dobrze, gdy możesz być dla kogoś wsparciem i pomóc rozwiązać problemy? Jeśli tak, to może być szansa dla Ciebie Szukamy osoby, która będzie naszym wsparciem w obszarze backoffice'u, pomagając w utrzymaniu płynności ogólnofirmowych procesów i identyfikacji ewentualnych błędów. Jeśli jesteś gotów/a zaangażować się w pracę zespołową, zapraszamy do aplikowania

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie użytkowników systemów Back Office (systemy workflow)
    • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
    • Zgłaszanie błędów do partnerów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów
    • Wsparcie przy wdrażaniu zmian w systemach (definiowanie wymagań, testowanie i odbiór zamówionych modyfikacji)
    • Monitorowanie systemów i raportowanie awarii
    • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników
    • Rozwijanie i aktualizowanie dokumentacji systemów
    • Sporządzanie raportów i analiz

    Wymagania:

    • Komunikatywność lub łatwość nawiązywania kontaktu
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Znajomość obsługi MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel
    • Umiejętność współpracy z zespołem
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
    • Mile widziane:
    • Doświadczenie w obsłudze klienta lub wsparcia systemowego

    Oferujemy:

    • Hybrydowy model pracy (2 dni pracy z biura w Krakowie, 3 dni z domu)
    • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Imprezy integracyjne
    • Szkolenia produktowe
    • Kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
    • Nowoczesne biuro