Specjalista ds Zarządzania Licencjami - Puławska , Warszawa, Polska - Polkomtel Sp. z o. o.

    Polkomtel Sp. z o. o.
    Polkomtel Sp. z o. o. Puławska , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Specjalista ds. Zarządzania Licencjami

    Nr Ref. JA/SPZL/SZ/356/0823

    Region: mazowieckie

    Lokalizacja: Warszawa, Puławska 464

    Opis stanowiska:

    • Kontrola, analiza i rozliczanie użycia licencji na oprogramowanie;
    • Realizacja działań audytowych w zakresie zarządzania licencjami;
    • Cykliczne raportowanie zgodności licencyjnej;
    • współuczestniczenie w poprawie jakości i efektywności procesu, procedur i instrukcji w obszarze zarządzania licencjami;
    • Inicjowanie i realizacja działań związanych z uzupełnianiem i optymalizacją użycia licencji;
    • Tworzenie planów pojemności dla licencji na oprogramowanie;
    • Współpraca z zespołami IT i użytkownikami licencji w celu świadomego i optymalnego użycia licencji.

    Wymagania:

    • Znajomość tematyki dotyczącej infrastruktury IT(architektura hardware'u i software'u);
    • Znajomość modeli i metryk licencyjnych;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Umiejętność sprawnej komunikacji;
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • Znajomość programów licencyjnych i umów licencyjnych na oprogramowanie Microsoft, IBM, Oracle, VMWare;
    • Znajomość narzędzi SAM takich jak np. Snow Software, ILMT, i innych;
    • Znajomość metodologii ITIL;
    • Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z umowami, instrukcjami i innymi dokumentami licencyjnymi dostawców oprogramowania;
    • Umiejętność prowadzenia dokumentacji działań.

    Oferujemy:

    • Pracę w ambitnym zespole przy ciekawych rozwiązaniach;
    • Benefity: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport;
    • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach.