Rzeszów

    Inżynier ds. systemów OT - Rzeszów, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

    jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

    Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Twój zakres obowiązków:

    • Sprawowanie nadzoru nad technologicznymi systemami wizualizacji i sterowania w sposób zapewniający realizację zadań planowych oraz bieżące utrzymanie wymaganej dyspozycyjności i sprawności urządzeń.
    • Przygotowywanie i sprawowanie nadzoru w zakresie remontów i bieżącego utrzymania ruchu komputerowych systemów sterowania procesami technologicznymi.
    • Przygotowanie i realizacja prac remontowych i modernizacyjnych w zakresie komputerowych systemów sterowania procesami technologicznymi.
    • Bieżące usuwanie usterek oraz awarii.
    • Pełnienie funkcji administratora technicznego w zakresie systemów OT.
    • Realizacja działań w zakresie cyberbezpieczeństwa systemów OT.
    • Sprawowanie nadzoru nad aktualizacją oprogramowania systemów technologicznych oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji/archiwizacji danych.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z nadzorem systemów sterowania.
    • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów i norm z zakresu bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska.
    • Samodzielność oraz zdolność myślenia analitycznego.
    • Umiejętność współpracy z zespołem oraz zaangażowanie w powierzane zadania.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem sprawności systemów turbinowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • BorgWarner

    Inżynier Procesu

    4 dni temu

    BorgWarner Rzeszow, Polska W pełnym wymiarze godzin

    BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuc ...

  • K&K-Selekt

    NPD Supervisor

    2 dni temu

    K&K-Selekt Rzeszow, Polska

    Miejsce pracy: okolice Rzeszowa · K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting – · Od 2000r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "dire ...