Słupsk

    Formierz Laminatu - Slupsk, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    FORMIERZ LAMINATU

    Firma z branży produkcyjnej mieści się w Słupsku.

    Opis stanowiska:

    • Praca przy produkcji łodzi
    • Malowanie, czyszczenie części
    • Przygotowanie elementów do malowania
    • Praca z laminatem .

    Wymagania:

    • Chęć do pracy.
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności),podstawa plus premia,
    • Dobrą atmosferę,
    • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku.

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.