Wrocław

    Stażysta do wsparcia sklepu internetowego Viking Store - Wrocław, Polska - Mobile Vikings

    Mobile Vikings
    Mobile Vikings Wrocław, Polska

    1 dzień temu

    Stażysta do wsparcia sklepu internetowego Viking Store w firmie Mobile Vikings | softgarden

    View job here

    Stażysta do wsparcia sklepu internetowego Viking Store

    • Pół etatu
    • plac Grunwaldzki 23, Wrocław, Polska
    • Bez doświadczenia zawodowego

    PLN 28,10 - 28,20

    Stażysta do sklepu internetowego Viking Store

    Ahoj Witaj na pokładzie Mobile Vikings, jedynego społecznościowego operatora komórkowego na polskich wodach telekomunikacyjnych. Niech Cię nie zmylą skojarzenia z historycznymi wikingami – nie zajmujemy się rabowaniem i paleniem. Tę niszę zajęli już inni. ̄\_(ツ)_/ ̄ Zamiast tego od ponad 10 lat obieramy kurs na wolność, dbanie o użytkowników i współtworzenie razem z nimi rewolucji na skostniałym rynku telekomunikacji. A ponieważ żegluje już z nami ponad Vikingów, roboty jest sporo

    W naszej załodze potrzebujemy kogoś, kto z entuzjazmem będzie przemierzał bezkresne morza i oceany dostarczając Użytkownikom bezkres radości, obsługując ich zamówienia. Inaczej mówiąc: szukamy studentki / studenta, który ochoczo pomoże ViQueen Natalii w sprawnej obsłudze naszego sklepu internetowego.

    Kogo chcemy zwerbować na pokład? Kogoś, kto:
    - z dużą dawką pozytywnej energii umie współpracować z Użytkownikami i zespołem
    - jest terminowy i rzetelny, a Użytkownika będzie traktować jak najlepszego przyjaciela
    - dba o szczegóły, jest uporządkowany, w myśl zasady "porządek moze mieć każdy, ale tylko geniusz panuje nad chaosem" ;-)
    - umie w MsOffice (zwłaszcza Excel, Word)
    - porozumie się po angielsku, jeśli w pracy zajdzie taka potrzeba
    - chce się nauczyć operacyjnej obsługi sklepu internetowego i programu magazynowego.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?
    - obsługa zamówień naszej vikingowej społeczności w Viking Store
    - zarządzanie przesyłkami przychodzącymi i wychodzącymi
    - obsługa programu magazynowego
    - zamawianie produktów, ewidencja i opisywanie faktur
    - realizacja zadań zleconych przez koordynatora.

    Co przypłynie do Ciebie w zamian za to?
    - długofalowa współpraca w oparciu o umowę-zlecenie przez ok. 20 godzin tygodniowo
    - możliwość nadawania z komfortowego biura przy Planu Grunwaldzkim, gdzie z 13 p. roztacza się obłędny widok na Wrocław
    - nieograniczony dostęp do kawy, owoców oraz wszelkich smakołyków serwowanych przez firmę przy różnych okazjach
    - laptop do scrollowania, darmowe usługi telekomunikacyjne, dostęp do świadczeń LuxMed i MultiSport, szkolenia
    - bycie częścią ekipy, która robi telecom inaczej; tworzy biznes, który traktuje użytkowników jak ludzi, a nie numery
    - praca w zespole tak dynamicznym, że sam Odyn nie może za nim czasem nadążyć.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie.
    Na Odyna - nie wahaj się :-) Ślij CV

    Aplikuj online Zobacz inne oferty pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

  • Mobile Vikings plac Grunwaldzki , Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Stażysta do sklepu internetowego Viking Store · Ahoj Witaj na pokładzie Mobile Vikings, jedynego społecznościowego operatora komórkowego na polskich wodach telekomunikacyjnych. Niech Cię nie zmylą skojarzenia z historycznymi wikingami – nie zajmujemy się rabowaniem i paleniem. Tę ...

  • Mobile Vikings

    Social Media Specialist

    1 tydzień temu

    · Social Media Specialist w firmie Mobile Vikings | softgarden · View job here Social Media Specialist · Pełny etat · plac Grunwaldzki 23, Wrocław, Polska · Hybrid · Z doświadczeniem zawodowym · Social Media Specialist · Ahoj Witaj na pokładzie Mobile Vikings, jedynego społecz ...