Technical IT Project Manager - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical IT Project Manager. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru technologii płatniczych.

    Obowiązki

    • Koordynowanie zespołem projektowym, zarządzanie projektami informatycznymi
    • Prowadzenie projektu IT
    • Wdrażanie planu działań
    • Udział w spotkaniach dotyczących zarządzania projektami, opracowywania strategii

    Wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Zrozumienie zasad tworzenia oprogramowania, cyklu życia projektu i aplikacji
    • Doświadczenie z narzędziami do testowania, automatyzacji testów, zarządzania testami i systemami śledzenia błędów
    • Umiejętność pisania strategii testowej i planu testów
    • Bardzo dobry język angielski (min C1)
    • Mile widziane doświadczenie z obszaru rozwiązań kart płatniczych / produktów cyfrowych
    • Znajomość zapytań SQL i JavaScript będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
    • Praca w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane w Warszawie)
    • Stawka: pln/h + VAT.