Doradca klienta - Katowice, Polska - PVH

    PVH
    PVH Katowice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Design Your Future at PVH

    Doradca klienta (pełny etat) Tommy Hilfiger Katowice Silesia City Center (m/f/d)

    PVH to druga co do wielkości międzynarodowa firma odzieżowa, posiadająca zróżnicowane portfolio znanych marek fashion i lifestyle'owych, takich jak CALVIN KLEIN czy TOMMY HILFIGER. Jak żadna inna firma, PVH stawia na rozwój i innowację dzięki postępującej cyfryzacji, oraz na integrację wszystkich kanałów sprzedażowych. Do naszego salonu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko DORADCY KLIENTA (m/f/d).

    Jeżeli w pozytywny sposób inspirujesz klientów oraz swoich kolegów, identyfikujesz się z naszą marką a do tego jesteś komunikatywny, rzetelny oraz zaangażowany w pracę jaką wykonujesz, dołącz do naszego zmotywowanego zespołu Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta.

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Kompetentne doradztwo w zakresie ubioru

    Bycie ambasadorem naszej marki

    Budowanie długofalowych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych

    Samodzielność w realizacji zadań

    Prezentacja towaru i dbanie o standardy VM

    Rozpatrywanie reklamacji

    Dbanie o estetyczny wygląd salonu

    Obsługa kasy fiskalnej

    TWOJE KOMPETENCJE

    Umiejętność pracy w zespole

    Doświadczenie w sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta

    Zainteresowanie modą

    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

    Otwartość i zorientowanie na cele

    Znajomość technik sprzedażowych

    Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

    OFERUJEMY

    Przyjazną i otwartą atmosferę

    Lifestyle'owe środowisko pracy

    Możliwość rozwoju

    Pracę w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Dodatkowe benefity pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną i inne)