Operator WMB - Warszawa, Polska - Colas

    Colas
    Colas Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    COLAS zatrudnia ponad pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około projektów rocznie.

    Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

    Misja

    Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży budowlanej, w pracy na Wytwórni i przy produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA), z uprawnieniami elektrycznymi SEP do 1 kV. Przyjmiemy także kogoś z wykształceniem elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym lub pokrewnym, zaoferujemy kursy i możliwość zdobycia innych potrzebnych uprawnień, a przez to rozwój zawodowy.

    Główne obowiązki

    • obsługa wytwórni mas bitumicznych
    • produkcja MMA i jej bieżąca kontrola
    • nadzór nad procesem produkcji mieszanek mineralno-bitumicznych,
    • kontrola i dbałość o należyty stan urządzeń, czystość i porządek, serwis, konserwacja i naprawy bieżące
    • raportowanie sytuacji na produkcji
    • sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej
    • współpraca z zespołem
    • przestrzeganie zasad BHP

    Profil

    • uprawnienia elektryczne
    • uprawnienia do spawania
    • uprawnienia do prowadzenia ładowarek kołowych