Operator maszyn CNC - Łany, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Łany, Polska

    2 tygodnie temu

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Poszukujemy Operatora maszyn CNC (praca z laserem CNC w dziale prototypowani) do firmy zajmującej się produkcją mebli sklepowych.

    Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

    Operator maszyn CNC - laser

    Numer referencyjny: Numer ref. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Łany

    Zadania:

    • Napisanie/edytowanie programu lasera CNC
    • Weryfikowanie poprawności wykonanego elementu z rysunkiem technicznym,
    • Tworzenie prototypów elementów regałów oraz stendów.
    • Naniesienie ewentualnych poprawek do ustawień maszyny.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze lasera CNC - warunek konieczny.
    • Doświadczenie w obszarze wycinania elementów z plastiku oraz metalu,
    • Znajomość rysunku technicznego,

    Oferujemy:

    • Praca na jedną zmianę 07:00-15:00
    • Atrakcyjna stawka godzinowa
    • Umowa zlecenie
    • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118