Anielin

    kierowca skrapiarki - Anielin, Polska - ARC Agnieszka Piaszczyńska

    ARC Agnieszka Piaszczyńska
    ARC Agnieszka Piaszczyńska Anielin, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    Umowa o pracę
    Opis

    Dla polskiej spółki poszukujemy kandydatów na stanowiska:

    KIEROWCA SKRAPIARKI

    Praca w powiecie łaskim, woj. łódzkie

    Wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat. C

    • doświadczenie w obsłudze maszyn drogowo-budowlanych mile widziane

    Opis stanowiska:

    • realizacja robót drogowych i bitumicznych, prace ziemne

    • obsługa maszyn drogowo-budowlanych

    • współpraca z zespołem bitumicznym

    • przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych

    Oferta firmy:

    • umowa o pracę w międzynarodowej firmie

    • praca lokalna ze sporadycznymi delegacjami

    • wynagrodzenie brutto PLN

    • bezpłatna, prywatna opieka medyczna

    • możliwość zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma

    • dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci

    • świadczenie świąteczne

    • premie miesięczne

    • premie za pracę w soboty i niedziele

    • dofinansowanie karty Multisport

    • nagrodę roczną

  • COLAS POLAND Anielin, Polska

    COLAS zatrudnia ponad pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około projektów rocznie. · Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 19 ...