Wrocław

    Konsultant telefoniczny we Wrocławiu - sfsinternational

    sfsinternational

    SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne.
    Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży elektronicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Konsultant telefoniczny
    Lokalizacja:
    Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczna obsługa klientów z zachowaniem najwyższej jakości obsługi (bez sprzedaży produktów i usług)
    • Efektywna współpraca z innymi jednostkami w firmie
    • Bieżące raportowanie do Przełożonego

    Wymagania

    • Min. średnie wykształcenie
    • Sprawna obsługa komputera
    • Umiejętność budowania relacji i łatwość komunikacji
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
    • Praca od poniedziałku do piątku w komfortowym biurze we Wrocławiu w godzinach 8:00 - 14:00 (6h / dziennie)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość uzyskania premii
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Kliknij przycisk "Aplikuj" i zgłoś się

  • sfsinternational Wrocław, Polska

    Konsultant telefoniczny - praca biurowa - 6 godzin dziennie · Wrocław Tarnogaj · Opis stanowiska: · Twoja praca będzie polegać na telefonicznych rozmowach w komfortowym biurze we Wrocławiu Tarnogaj. Jest możliwość przejścia na pracę zdalną ale po okresie próbnym. Przeprowadzamy b ...

  • "INSERT" SPÓŁKA AKCYJNA

    Konsultant Techniczny

    1 tydzień temu

    "INSERT" SPÓŁKA AKCYJNA Wrocław, Polska

    Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: · Konsultant Techniczny · Praca stacjonarna · Jako pracownik zespołu Hot-Line będziesz odpowiadać za telefoniczne wsparcie techniczne użytkowników naszych programów w zakresie konfiguracji i instalacji oprogramowan ...