Junior Analyst - Warsaw, Polska - Colliers

    Colliers
    Colliers Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

  • Współudział oraz aktywne wspieranie zespołu w realizacji projektów doradczych dla klientów Colliers.
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów, prezentacji oraz ofert (także w jezyku angielskim).
  • Przygotowanie różnego typu analiz lokalizacji, rynku, użytkowników, społecznych, przestrzennych itp.).
  • Praca na danych rozproszonych (wykorzystanie danych z wewnętrznych baz Colliers, ale również wyszukiwanie informacji z zewnętrznych źródeł).
  • Prezentacja i wizualizacja danych - budowanie narracji i dobór atrakcyjnej formy prezentacji wyników analiz i wniosków.
  • Bieżąca współpraca z działem Research.
  • Współpraca i wsparcie różnych linii biznesowych w ramach platformy Strategic Advisory.
  • Wsparcie administracyjne.
  • Co zyskasz współpracując z nami:

  • Możliwość uczestniczenia w projektach doradczych dla flagowych inwestycji na rynku nieruchmości, nie tylko w Polsce ale też za granicą.
  • Iterdyscyplinarne doświadczenie - praca przy projektach z różnych obszarów usług dla nieruchomości (w tym m.in. ESG, Incentives Advisory, Mixed-use Advisory, Social Analysis).
  • Możliwość nauki narzędzi i programów do analizy i wizualizacji danych, jak ArcGis Online czy PowerBI.
  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/studentka.
  • Osoba analityczna, dokładna, spostrzegawcza, potrafiąca myśleć w sposób abstrakcyjny i nieszablonowy.
  • Umiejętność łączenia faktów, dostrzegania zależności między nimi oraz wysuwania trafnych wniosków.
  • Umiejętność wizualizacji danych w czytelny i zrozumiały dla odbiorcy sposób.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie PowerPoint oraz Excela.
  • Umiejętność pracy z ludźmi i brak obaw przed zadawaniem pytań.
  • Doświadczenie w obszarze projektowania usług (service thinking) oraz myślenia projektowego (design thinking)
  • Mile widziane - zainteresowanie obszarami wizualizacji danych, analiz przestrzennych (GIS).
  • To oferujemy:

  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019
  • Dodatkowe informacje