Goleniów

    Międzynarodowy konsultant klienta ze znajomością języka niemieckiego – VODAFONE - Goleniów, Polska - Concentrix

    Concentrix
    Concentrix Goleniów, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Concentrix background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Description

    Zakres obowiązków:

    • Jako doradca klienta będziesz zajmował się wszystkimi zgłoszeniami klientów dotyczącymi usterek technicznych produktów Vodafone poprzez dostępne kanały (telefon,e-mail, czat, itp.)
    • Identyfikujesz problemy i proaktywnie eliminujesz błędy
    • Dokumentujesz wszystkie zgłoszenia zgodnie z istniejącymi procesami

    Wymagania:

    • Język niemiecki na poziomie min.B2 – wymóg konieczny
    • Praca stacjonarna w biurowcu Posejdon (Szczecin)
    • Dobre predyspozycje techniczne
    • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej
    • Pozytywne nastawienie i sumienne podejście do pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 pln brutto + bonus
    • Praca od poniedziałku do soboty (7:30 – 22:00) w systemie zmianowym oraz w niedziele i dni świąteczne (7:30 -20:00)
    • Profesjonalne przygotowanie do pracy – szkolenie i opieka mentora
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
    • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

    Location:

    POL Szczecin Concentrix CVG International Sp. z o.o.

    Language Requirements:

    Time Type:

    Full time

  • Concentrix Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Job Title: · Międzynarodowy konsultant klienta ze znajomością języka niemieckiego – VODAFONEJob Description · Zakres obowiązków: · Jako doradca klienta będziesz zajmował się wszystkimi zgłoszeniami klientów dotyczącymi usterek technicznych produktów Vodafone poprzez dostępne kana ...