Kostrzyn nad Odrą

    Elektryk - Mechanik - Kostrzyn, Polska - Human&Hunter

    Human&Hunter
    Human&Hunter Kostrzyn, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

    ELEKTRYK - MECHANIK.

    W Human&Hunter czeka na Ciebie:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
    • bardzo wysoką premię uznaniową,
    • 100 zł karta do automatów
    • 200 zł netto zwrot za paliwo
    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta po okresie próbnym,
    • bezpłatny transport z wielu miejscowości,
    • prywatną opiekę medyczną Luxmed po okresie próbnym,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie po okresie próbnym,
    • wyjazdy integracyjne, np. żużel, kabaret, etc.
    • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zyskaj do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w Human&Hunter.

    Zakres zadań:

    • praca przy maszynach wtryskowych, automatach zgrzewających i manipulatorach ABB,
    • kontrola maszyn i urządzeń,
    • naprawy, remonty, konserwacja maszyn i urządzeń,
    • usuwanie awarii wszystkich mediów,
    • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
    • zamawianie części zamiennych u Koordynatora UR.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • uprawnienia SEP 1 kV eksploatacja,
    • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku.
    • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  • SGP Group

    Elektryk mechanik

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    SGP Group Kostrzyn, Polska

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospod ...

  • SGP Group