Lidzbark Warmiński

    Technik ds. Usług Technicznej Obsługi Odbiorców - Lidzbark Warmiński, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. Lidzbark Warmiński, Polska

    7 godzin temu

    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie warunków przyłączeniowych, dokumentacji i projektów technicznych oraz dokonywanie odbiorów technicznych w zakresie układów pomiarowych
  • Zlecanie, nadzór oraz rozliczanie prac (merytoryczne) w zakresie układów pomiarowo-rozliczeniowych półpośrednich i bezpośrednich
  • Weryfikacja zasadności i kompletności zleceń
  • Obsługa procesu przekazywania zleceń do realizacji
  • Rozliczanie zleceń i odpisywanie w stosownych aplikacjach
  • Obsługa procesu odczytów masowych DO
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych (służbowych) w ramach posiadanych uprawnień
  • Nasze wymagania

  • ​Wykształcenie średnie lub wyższe , preferowane techniczne o profilu elektroenergetycznym, elektrycznym, energetycznym lub pokrewnym
  • Świadectwo kwalifikacyjne D do 1 kV, rekomendowane D powyżej 1 kV
  • Znajomość: prawa energetycznego z aktami wykonawczymi oraz budowy i eksploatacji sieci i instalacji elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna umiejętności obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw​
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne

  • PKN ORLEN S.A. Olsztyn, Polska

    Twój zakres obowiązków · Obsługa reklamacji pomiarowych · Analiza parametrów jakości energii elektrycznej · Obsługa zgłoszeń i reklamacji Odbiorców · Obsługa przyłączeń mikroinstalacji · Nasze wymagania · ​Wykształcenie wyższe lub średnie o profilu elektrycznym lub pokrewne · Zn ...