IT Security&Governance Specialist - Mokotów, Warszawa, Polska - Be in IT

    Be in IT
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: IT Security&Governance Specialist.

    Zakres obowiązków:

    • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą z branży retail.
    • Współpraca przy zagadnieniach security z obszaru IT, z naciskiem na tematy związane z governance i disaster recovery.
    • Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań związanych z awaryjnością systemów, realizacja projektów o złożonym charakterze, zapewniając, że zdolności odzyskiwania systemów/aplikacji spełniają określone standardy.
    • Analiza krytycznych aplikacji i wpływu awarii na działalność biznesową, rekomendowanie rozwiązań disaster recovery dla systemów zarówno wewnętrznie rozwijanych i obsługiwanych, jak i systemów zarządzanych przez dostawców.
    • Zarządzanie procesem budowy planów, zapewniając, że rozwiązania odzyskiwania spełniają wymagane cele punktu i czasu odzyskiwania.
    • Utrzymywanie współpracy z interesariuszami technologicznymi w celu regularnego utrzymania i testowania rozwiązań i planów disaster recovery.
    • Wdrażanie ram zarządzania zgodnością z politykami oraz procesu nadawania nowych/zmienionych polityk, w porozumieniu z biznesem.
    • Aktywnie wsparcie zespołów biznesowych i IT w momentach wystąpienia awarii.
    • Utrzymywanie efektywnych struktur i procesów zarządzania IT w organizacji, aby zapewnić zgodność polityk IT, procedur i standardów z celami biznesowymi, regulacjami branżowymi oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
    • Mentoring i szkolenie zespołów IT oraz biznesu z zakresu governance i DR.
    • Wykonywanie okresowych testów zgodności z polityką.
    • Współpraca z kilkuosobowym zespołem.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe, najchętniej IT, techniczne lub pokrewne.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w GRC (Governance, Risk, Compliance) w obszarze IT/Security IT.
    • Chęć do rozwoju w kierunku governance i disaster recovery.
    • Doświadczenie w komunikacji z kierownictwem średniego i wyższego szczebla.
    • Umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków i formułowania opinii.
    • Znajomość podstawowych zagadnień IT.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
    • Gotowość do dojeżdżania do biura na warszawski Mokotów (hybrydowo).
    • Gotowość do współpracy w godzinach 10:00-18:00 lub 11:00-19:00.
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć rozwoju i nauki.
    • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu i implementacji polityk, procedur i instrukcji, zarządzanie lub udział w tworzeniu planów awaryjnych (DR).

    Oferujemy:

    • Długofalowa współpraca na podstawie B2B, z wynagrodzeniem w przedziale PLN netto/godz. + VAT. Możliwość negocjacji płatnych dni urlopowych przy niższej stawce z podanych widełek.
    • Domyślnie współpraca w godzinach 10-18 lub 11-19 czasu polskiego, celem synchronizacji z zespołem z USA.
    • Sprawny proces rekrutacyjny - 2-3 spotkania techniczne online (w międzyczasie możliwy task domowy), każde po maksymalnie godzinie.
    • Współpraca w formie hybrydowej, w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie - ilość dni zdalnie i stacjonarnie do ustalenia z managerem.
    • Realna możliwość rozwoju w kierunku governance i distaster recovery w dużej, międzynarodowej organizacji.
    • Miejsce parkingowe, brak dress code.
    • Możliwość udziału w szkoleniach.
    • Umowa bezpośrednio z firmą.
    • Benefity pozafinansowe: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, programy emerytalne, dostęp do platform rozrywkowych.