Kierownik Projektów IT - ul. Żaryna A, Warszawa, Polska - Bank Millennium

    Bank Millennium
    Bank Millennium ul. Żaryna A, Warszawa, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Obowiązki:

    • Współtworzenie strategii dla jednego lub kilku obszarów działania
    • Definiowanie i realizowanie uzgodnionego z ciałami decyzyjnymi zakresu prac oraz zarządzanie zmianą w realizowanych projektach
    • Definiowanie i realizacja zaalokowanego budżetu oraz jego kontrolowanych zmiany
    • Dotrzymanie harmonogramu planowanych prac oraz kontrola zmiany w harmonogramie
    • Zapewnianie i kontrola systemu zapewnienia jakości prac projektowych
    • Zarządzanie zespołem projektowym
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
    • Zarządzanie ryzykiem
    • Komunikacja statusu projektu do interesariuszy wewnątrz i na zewnętrz projektu

    Wymagania:

    • Umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona minimum 5 letnim doświadczeniem
    • Doświadczenie w realizacji projektów na styku Biznes i IT
    • Zorientowanie na cel i jego skuteczną realizację
    • Umiejętności komunikowania się i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach organizacji
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2)
    • Duża samodzielność, organizacja własnej pracy i terminowość
    • Ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z dostawcami zewnętrznymi

    Mile widziane:

    • Doświadczenie pracy w banku lub innych instytucjach finansowych

    Oferujemy:

    • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
    • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
    • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
    • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki