Gliwice

    Monter/Elektromonter - Gliwice, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    Opis
    Monter/Elektromonter

    Miejsce pracy: Gliwice

    Kluczowe zadania:

    • Montowanie części, komponentów oraz podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej;
    • Prace manualne;
    • Realizacja zadań produkcyjnych;
    • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

    Nasze wymagania:

    • Podstawowa obsługa narzędzi;
    • Zaangażowanie i chęć do pracy zespołowej;
    • Zdolności manualne;
    • Komunikatywność.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
    • Program wdrożeniowo-szkoleniowy przygotowujący do wykonywanej pracy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
    • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w której stawiamy na współpracę, partnerstwo i wzajemne wsparcie;
    • Otwartość na nowe pomysły i usprawnienia procesów, które chętnie wdrażamy i nagradzamy.

  • SGP Group Chorzow, Polska

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospod ...