Ełk

    mechanik maszyn rolniczych - Elk, Polska - FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.
    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Elk, Polska

    4 dni temu

    Opis
    MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

    FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki John Deere i innych wiodących producentów maszyn rolniczych poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant Maszyn Rolniczych.

    Umowa: Umowa o pracęEtat: Pełny etatMiejsce pracy: Ulan Majorat, Ełk, Siemiatycze, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, KozłowoWymagania:
    • komunikatywność
    • umiejętność prac w zespole
    • wiedza z zakresu mechaniki lub mechaniki maszyn rolniczych,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • umiejętność obsługi pojazdów i sprzętu używanego do celów diagnostycznych ,
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w wykonywaniu napraw serwisowych maszyn rolniczych ,
    • znajomość produktów marki John Deere
    Zakres obowiązków:
    • wykonywanie napraw i przeglądów sprzętu w oddziale,
    • obsługa serwisowa maszyn u klienta w terenie,
    • czyszczenie i konserwacja sprzętu,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.
    Oferujemy:
    • umowa o pracę
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od efektów pracy ,
    • telefon służbowy

  • FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Elk, Polska

    Przedstawiciel HandlowyW sektorze rolniczym działamy od 1997 roku. Od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki John Deere w Polsce Północno- Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych. Dysponujemy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwar ...