Włoszczowa

    Monter klimatyzacji - Włoszczowa, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Włoszczowa, Polska

    1 tydzień temu

    Opis
    Monter klimatyzacji

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Montaż i konfiguracja urządzeń chłodniczych, jednostek wewnętrznych i zewnętrznych oraz wszelkich niezbędnych komponentów zgodnie z przepisami i zaleceniami producenta;
    • Pomiary poziomu wilgotności, temperatury, ciśnienia itp. oraz ocena warunków technicznych w miejscach instalacji;
    • Przygotowanie otworów montażowych, prowadzenie kabli, rur itp. oraz stosowanie izolacji termicznej i akustycznej w odpowiednich miejscach;
    • Instalacja rur i przewodów klimatyzacyjnych, w tym ich połączenie, izolacja i uszczelnianie zgodnie z projektem i przepisami;
    • Montaż i połączenie elektryczne jednostek wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Wykonywanie testów sprawdzających poprawność działania urządzeń, sprawdzanie parametrów, wykrywanie wycieków oraz kalibracja i regulacja urządzeń;
    • Prowadzenie dokumentacji dot. instalacji i napraw, sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac oraz przekazywanie informacji klientom lub przełożonym;
    • Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji systemów klimatyzacyjnych, diagnostyka usterek oraz naprawa i wymiana uszkodzonych komponentów;
    • Zapewnienie przestrzegania norm i zasad bezpieczeństwa pracy podczas wykonywania wszystkich czynności związanych z montażem, konserwacją i naprawą systemów klimatyzacyjnych.

    Nasze wymagania:

    • Uprawnienia elektryczne (SEP) do 1 kV;
    • Uprawnienia do montażu klimatyzacji;
    • Certyfikat F-gaz;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
    • Sumienność i zaangażowanie;
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

    Co oferujemy:

    • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;
    • Profesjonalne, dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy;
    • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
    • Niezbędne narzędzia pracy.