Kraków

    Elektronik - Kraków, Polska - FIXIT S.A.

    FIXIT S.A.
    Opis

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    diagnozowanie usterek podzespołów elektronicznych w urządzeniach mobilnych (telefony/laptopy/tablety),

    wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych montowanych w technologiach THT,SMD i BGA ):

      • wymiana/remontaż układów scalonych, gniazd zasilania, słuchawkowych, USB , złącz systemowych/komunikacyjnych/video)
      • reinstalacja oraz aktualizacje oprogramowań układowych (w tym BIOS)
      • wymiana i naprawa układu podświetlania/wyświetlania treści matrycy (inwerter, świetlówka, taśmy)
      • wymiana i regeneracja matryc LCD/OLED/AMOLED,

    realizacja napraw w przewidzianym czasie przy zapewnieniu odpowiednich standardów jakościowych.

    Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?

    - masz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie sprzętu mobilnego (Smartfony, Laptopy, Notebooki) – warunek konieczny,
    - znasz zasady działania płyt głównych oraz ich poszczególnych elementów składowych,
    - umiesz czytać schematy elektryczne elektroniczne, dokumentację techniczną, noty katalogowe.

    Jak jest u nas?

    jesteśmy teamem, który mocno stawia na pracę zespołową i wzajemny szacunek. Możemy śmiało stwierdzić, że panuje u nas niepowtarzalna firmowa atmosfera,
    - pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Od początku współpracujemy w ramach umowy o pracę na pełny etat,
    - zawsze możesz liczyć na uśmiech i wsparcie ze strony Twoich współpracowników, od czasu do czasu na domowe ciasto w kuchni i przynajmniej jedną firmową imprezę integracyjną w ciągu roku,
    - oferujemy dodatkowe świadczenia socjalne i ciekawe benefity.

    Jeśli chcesz być członkiem naszej ekipy, podeślij nam swoje CV. Nie czekaj- z nami każdy gadżet staje się wsparciem w codziennym życiu

  • ArcelorMittal Kraków, Polska

    W ramach otwartej rekrutacji zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalista Elektryk/ Elektronik w Zakładzie Walcownia Zimna w Krakowie. · Czym będziesz się zajmować: · udziałem w projektach inwestycyjnych w zakresie automatyki/elektryk · zabezpieczeniem sprawności maszyn i ...

  • Profit Hr W Imieniu Redwave Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    IHR PROFIL: - Technische Mindestausbildung: Lehre oder HTL - Berufserfahrung im Servicebereich - Reisebereitschaft (ca. · 80%) in Polen und europaweit - Fachkenntnisse in Elektronik/Elektrotechnik & Mechanik - Grundkenntnisse MS Office, EDV-Technik - Kunden- & Serviceorientierung ...

  • Wawel SA

    Automatyk

    1 tydzień temu

    Wawel SA Dobczyce, Polska

    Zakres obowiązkówusuwanie, analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń i instalacji automatyki w przypadku wystąpienia awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych · wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami, nadzór nad sprz ...