Operator Procesów Chemicznych - Lublin, Polska - CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.

    CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
    CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k. Lublin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Prowadzenie dokumentacji technologicznej dla obsługiwanych instalacji,

    Kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych,

    Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie procesów produkcji,

    Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji nikotyny - poznanie procesu i technologii oraz czuwanie nad jego przebiegiem i rozwojem.

    Nasze wymagania

    Min. wykształcenie średnie techniczne: chemia, mechanika, preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

    Wiedza z zakresu chemii i mechaniki,

    Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

    Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,

    Umiejętność pracy zespołowej oraz zaangażowanie w realizację zadań,

    Dokładność, skrupulatność, komunikatywność,

    Znajomość obsługi komputera (w tym MS Office – Excel).

    To oferujemy

    Stabilne zatrudnienie,

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

    Uczciwe oraz indywidualne podejście do każdego Pracownika,

    Rozbudowany system premiowy,

    Benefity pozapłacowe: Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla Pracownika i możliwość dołączenia do niego członków rodziny, Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Multi Sport,

    Dostępność owoców w pomieszczeniach socjalnych, Integracje,

    Bardzo dobre warunki wykonywania pracy, m.in. klimatyzowane pomieszczenia produkcyjne, dobre oświetlenie, brak zapylenia,

    Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

    Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, umiejętności i wspólnego rozwoju,

    Pracę w zgranym zespole,

    Dobre warunki socjalne – odzież i obuwie robocze, indywidualne szafki, AGD w pomieszczeniu socjalnym.

  • CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k. Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiaMin. wykształcenie średnie techniczne: chemia, mechanika, preferowane wykształcenie wyższe techniczne, · Wiedza z zakresu chemii i mechaniki, · Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów, · Umiejętność analizowania i wyciągania wnio ...

  • Chemnovatic Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Specjalista ds. · Rozwoju Zasobów Ludzkich Miejsce pracy: Lublin Jako Specjalista ds. · Rozwoju Zasobów Ludzkich staniesz się częścią Zespołu HR w firmie Chemnovatic, będącej dostawcą najwyższej jakości produktów chemicznych dostarczanych do ponad 60 rynków na całym świecie. · Ro ...