Ujazdówek

    Pracownik Produkcji ZSP - Ujazdówek, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA Ujazdówek, Polska

    2 dni temu

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest
    z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

    Pracownik Produkcji ZSP

    Miejsce pracy: Ujazdówek

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie i klasyfikowanie surowca;
    • mycie pojazdów po przyjętym transporcie surowca;
    • obsługa urządzeń i linii produkcyjnej;
    • konfekcjonowanie i magazynowanie wyrobów gotowych.

    Wymagania:

    • odpowiedzialność i rzetelność;
    • sumienność;
    • dyspozycyjność (praca na dwie zmiany po 12 godz.- dzienne i nocne);
    • dbałość o powierzone mienie;
    • otwartość/gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
    • mile widziane doświadczenie w branży rolnej/produkcyjnej.

    Oferujemy:

    • pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.