Kontroler Jakości Surowca - Fabryczna , Dobroszyce, Polska - SILVA

    SILVA
    SILVA Fabryczna , Dobroszyce, Polska

    17 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • Pomiar i przyjęcie surowca drzewnego pod względem ilości i jakości,
    • Reklamacja oraz wyjaśnianie niezgodności w dostawach surowca drzewnego,
    • Sporządzanie dokumentacji: PZ, WZ oraz sprawozdań ze stanu zapasów drewna,
    • Udział w inwentaryzacjach surowca drzewnego,
    • Nadzór nad odpowiednim składowaniem surowca oraz pracą maszyn na placu,
    • Dbanie o porządek na podległym terenie.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kontrola jakości / stanów magazynowych / surowca itp.),
    • Wykształcenie min. średnie (mile widziana: branża drzewna lub pokrewna),
    • Gotowości do pracy na zewnątrz oraz w biurze,
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Bardzo dobra obsługa komputera.

    Mile widziane

    • Ukończony kurs brakarski.

    To oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
    • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
    • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • SILVA Fabryczna , Dobroszyce, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowy ...