Elbląg

    Handlowiec - Elblag, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Naszym klientem jest producent zaawansowanych technologiczne produktów wykorzystywanych w budownictwie, inżynierii wodnej i kanalizacyjnej, oferujący ekologiczne rozwiązania.

    W związku z rozwojem firmy naszego klienta poszukujemy zmotywowanego handlowca, który posiada doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych.
    Jeśli chcesz się rozwijać oraz dołączyć do zespołu specjalistów – nie zwlekaj, ta oferta jest właśnie dla Ciebie

    Zakres obowiązków

    • Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za trzy Województwa: Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie.
    • Wykonywanie działań prospectingowych ukierunkowanych na inwestorów i generalnych wykonawców
    • Budowanie relacji i poszerzanie sieci kontaktów wśród hurtowni branżowych/sieci dystrybucyjnych
    • Przeprowadzanie szkoleń produktowych oraz wizyt relacyjnych wśród klientów
    • Współpraca w zakresie tworzenia ofert ze wsparciem sprzedaży pracującym stacjonarnie w biurze firmy

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Umiejętność docierania do generalnych wykonawców, projektantów oraz architektów na podległym terenie
    • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych
    • Umiejętności słuchania i docierania do bólu klienta w celu zbadania jego rzeczywistych potrzeb
    • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon, laptop, samochód, również do użytku prywatnego
    • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości zł netto na fakturze + VAT + system premiowy lub odpowiadająca teamu kwota na UoP
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
    • Ubezpieczenie
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.