Inżynier Robót Branżowych - Żeromskiego A, Lębork, Polska - Aldesa Polska

    Aldesa Polska
    Aldesa Polska Żeromskiego A, Lębork, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: Inżynier Robót Branżowych - projekt drogowy S6 Lębork.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Kierownika Robót w prowadzeniu budowy;
    • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z Podwykonawcami i Inwestorem;
    • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
    • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
    • Prowadzenie dokumentacji budowy.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne;
    • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
    • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
    • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word;
    • Prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek mieszkaniowy oraz pakiet benefitów;
    • Możliwość przyszłej pracy na innych projektach w ramach Aldesa.