Chorula

    Specjalista ds. Ekonomiczno-Administracyjnych - Chorula, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Heidelberg Materials Chorula, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Główne zadania:

  • Prowadzenie ewidencji pracowników wydziału
  • Prowadzenie rejestru uprawnień dla pracowników wydziału
  • Prowadzenie kart pracy pracowników wydziału
  • Sporządzanie sprawozdań z przepracowanych roboczogodzin, godz. nadliczbowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i planów budżetowych
  • Prowadzenie rejestru szkoleń BHP i świadectw kwalifikacji
  • Zamawianie, pobieranie oraz wydawanie bonów, materiałów biurowych
  • Prowadzenie akt (kopii) rozchodów druków RW i ZW oraz ich wypisywanie
  • Rozliczanie faktur, przygotowywanie rezerwacji materiałowych, rejestrów dostaw i zwrotów na magazyn
  • Prowadzenie korespondencji na wydziale Produkcji
  • Prowadzenie spraw związanych z gospodarką odpadami wytworzonymi na wydziale
  • Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość zadań z zakresu Ekonomii i Administracji
  • Znajomość obsługi komputera – pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Multiserwis sp. z o.o. Krapkowice, Polska

    Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych. · Wspieramy zrównoważony rozwój, oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska. · Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpiecz ...

  • Wody Polskie Gliwice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń ‍‍ · Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.i ...