Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży - Łódź, Polska - Polenergia Fotowoltaika S.A.

    Polenergia Fotowoltaika S.A.
    Polenergia Fotowoltaika S.A. Łódź, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Umawianie spotkań dla naszych doradców.

    Planowanie tras.

    Zarządzanie kalendarzem spotkań.

    Informowanie o produktach Firmy.

    Współpraca z innymi działami.

    Bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji.

    Nasze wymagania

    Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy

    Otwartość na nowe wyzwania.

    Wysokie umiejętności komunikacyjne.

    Duże chęci rozwoju i nauki.

    To oferujemy

    Stabilne warunki zatrudnienia - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ze star-upu w ciągu niespełna 2 lat zmieniła się w zatrudniającą kilkaset osób organizację.

    Praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole.

    Wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów.

    Stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

    Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić.

    Ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy.