Poznań

    Dziennikarz w Serwisie Sport - Poznań, Polska - Interia Sp. z o.o.

    Interia Sp. z o.o.
    Interia Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Sport Interia to niezastąpione źródło wiedzy dla kibiców piłki nożnej, siatkówki, sportów walki, tenisa, żużla, Formuły 1 i innych dyscyplin. W serwisie codziennie pojawia się ponad 100 autorskich newsów, w tym wywiady, opinie i relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń.​​

    Aktualnie do redakcji sportowej poszukujemy osoby na stanowisko Dziennikarza.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • bieżąca obsługa serwisu sportowego - tworzenie newsów i relacji z aktualnych wydarzeń sportowych (wszystkie dyscypliny sportu)
    • tworzenie autorskich materiałów o tematyce sportowej i okołosportowej
    • współpraca z całą redakcją sportową, sekcjami social mediów oraz wideo, z wydawcami serwisu oraz innymi zespołami redakcyjnymi
    • dobór i przygotowanie zdjęć do artykułów
    • możliwość uczestniczenia w imprezach sportowych na żywo, jako akredytowany korespondent
    • dbanie o wizerunek serwisu

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku dziennikarza / redaktora / wydawcy serwisu sport lub wiadomości w redakcji medium internetowego
    • doskonała znajomość tematyki sportowej
    • doskonała znajomość social mediów, aktywna obecność w kanałach komunikacji SM
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • znajomość CMS
    • perfekcyjna znajomość języka polskiego i zasad nim rządzących
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • doskonała organizacja pracy własnej, zorientowanie na wynik
    • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w wybranym modelu hybrydowym lub zdalnym (jeśli jesteś spoza Krakowa)
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pracę wśród specjalistów w swojej dziedzinie w jednym z najszybciej rozwijających się serwisów sportowych w Polsce
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy